Profil firmy

Vettriano Design

to pracownia projektowa tworząca wnętrza łączące w sobie estetykę, harmonię, funkcjonalność i indywidualizm. Nowoczesność, klasyka i ponadczasowość to style, które są wykorzystywane w projektowaniu z uwzględnieniem osobistego stylu klienta, przeznaczenia i specyfiki wnętrza.

Założona w 2010 roku pracownia, prowadzona jest przez dyplomowanego architekta wnętrz, który w pracy kieruje się doświadczeniem, wiedzą i pragnieniem spełnienia oczekiwań i potrzeb każdego klienta. Vettriano Design specjalizuje się w projektowaniu unikalnych projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych, a także szeroko rozumianego designu.

Zapewniam różnorodność zakresu usług, profesjonalne doradztwo, kompleksową obsługę podczas realizacji inwestycji i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji wnętrz. W pracy nad projektem wykorzystuję nowoczesną technologię komputerową CAD przy użyciu licencjonowanego programu InteriCad T3Pro.

Podstawą działania we wszystkich czynnościach jakich się podejmuję zarówno w fazie projektu jak i realizacji jest dbałość o najmniejszy szczegół i spojrzenie na każde zadanie z różnych perspektyw. Przywiązuje wagę zarówno do jakości architektury wnętrz jak i do wszelkich spraw mających wpływ na sfinalizowanie inwestycji spośród których najważniejsze są dla mnie terminy i budżet. Zależy mi na dobrym kontakcie z Inwestorem tak by wspólnie móc poznać i zrealizować Jego marzenia.

Zapraszam do współpracy

O mnie

Projektowanie wnętrz to jest coś co chciałam robić od zawsze. Mam szczęście, że wykonuję pracę zgodną z moim wykształceniem i zainteresowaniami, pracę która daje mi przyjemność i satysfakcję
z możliwości dzielenia się pasją z innymi.

W branży projektowania wnętrz działam już od 9 lat zarówno na terenie Polski jak i Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Irlandii Północnej. Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu z dyplomem na specjalizacji tkactwo. W 2000 roku ukończyłam Wydział Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z dyplomem w pracowni prof. Jacka Cuprysia.

W Polsce zdobyłam doświadczenie w zakresie projektowania aptek, salonów optycznych, sklepów,
a także wszelkiego rodzaju wnętrz prywatnych. Przez ostatnie kilka lat pracowałam w Irlandii Północnej dla firmy Philip Rodgers Design, gdzie byłam współautorem projektów hoteli, restauracji, barów, salonów spa, wnętrz usługowych, a także rezydencji prywatnych.

Po wielu latach nadszedł moment, w którym podjęłam decyzję o powrocie do Polski i założeniu własnej firmy projektowej.

Jako projektant posiadam dużą wrażliwość estetyczną, wyobraźnię przestrzenną oraz wyczucie barwy, kształtu i faktury. Staram się wykorzystywać i wciąż poszerzać wiedzę z zakresu historii sztuki, nowoczesnych technologii, a zwłaszcza być na bieżąco ze współczesnymi trendami w dziedzinie projektowania wnętrz, mebli i materiałów dekoracyjnych. Jestem osoba kreatywną, która posiada dużą inwencję twórczą i umiejętność łączenia wiedzy z wielu różnych dziedzin.

Aktywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, pasja i zdecydowanie to moje główne cechy. Jestem także osobą otwartą na świat, nowe idee oraz doświadczenia. Poprawny optymizm pozwala mi ciągle się angażować w nowe sprawy, być stale w ruchu i nigdy nie spoczywać na laurach. Lubię ludzi z poczuciem humoru, uczciwych, towarzyskich, inteligentnych i wrażliwych. Uwielbiam inspirujące podróże, aktywny wypoczynek. Interesuję się fotografią cyfrową , a także malarstwem sztalugowym i grafiką.
Strona główna | Kontakt | Patrycja Woch tel. 509799703
Realizacja: Studiostudio gerafik - tworzenie stronGeRAFIK